Tüm ürünler
-
Taş Kafes Hasır
-
Gabion Hasır
-
Genişletilmiş Hasır
-
Kaynaklı Çelik Hasır
-
PVC Kaplı Kaynaklı Hasır
-
Dikenli tel çit
-
Elmas Zincir Bağlantı Çiti
-
Galvanizli Kare Hasır
-
Pencere Ekran Hasır
-
Galvanizli Demir Tel
-
PVC Kaplı Demir Tel
-
Kıvrımlı Hasır
-
Siyah tavlı tel
-
Altıgen Tel Örgü
-
Gabion Örgü Makinesi
-
Euro Kaynaklı Çit
-
Eric HerrmannÇok hoş bir işbirliği, teslimat çok zamanında, malların kalitesi de çok iyi, şirket çok saygın ve gelecekteki işbirliğini dört gözle bekliyorum -
Henri WilsonBana çok hoş bir satın alma deneyimi yaşattığı için Tallin'e çok minnettarım. Hizmetleri ve malları beni çok tatmin ediyor. Bu, karşılaştığım en tatmin edici tedarikçi ve işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyorum.
İlgili kişi :
Jane
Telefon numarası :
17798132594 /15703188882
anahtar kelimeler [ stainless steel welded wire mesh ] eşleşme 43 Ürünler.
5x0.3m 6x6 Galvanizli Kare Hasır Çimento Harcı Demir Düz Örgü
| Malzeme: | Galvanizli demir tel, çekme teli, paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Tip: | Kaynaklı Hasır, Örgü Hasır |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Elektro Galvanizli |
Korozyona Dayanıklı Genişletilmiş Hasır / 30x60mm Korkuluk Dolgu Panelleri
| Malzeme: | Düşük karbonlu çelik levha, paslanmaz çelik levha, sıcak haddelenmiş levha, alüminyum levha, alüminy |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.5-8mm |
| diyafram: | 20x40mm 30x60mm 40x80mm 50x100mm |
Dokuma 10x10 Galvanizli Kare Hasır Aşınmaya Dayanıklı Endüstriyel Ekran
| Malzeme: | Galvanizli demir tel, çekme teli, paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Tip: | Kaynaklı Hasır, Örgü Hasır |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Elektro Galvanizli |
12*12 Galvanizli Kare Hasır Korozyona Dirençli Endüstriyel Filtrasyon
| Malzeme: | Galvanizli demir tel, çekme teli, paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Tip: | Kaynaklı Hasır, Örgü Hasır |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Elektro Galvanizli |
Bina PVC Kaynaklı Çelik Hasır / 2.0mm Ağır Hizmet Kaynaklı Tel Paneller
| Malzeme: | Düşük Karbonlu Çelik Tel |
|---|---|
| Özellik: | Düzgün yüzey, sağlam yapı |
| Uygulama: | Döşeme levhaları takviyesi, yerden ısıtma vb. |
Dirickk Ekseni Euro Kaynaklı Çit Üçgen Viraj Korkuluk Tırmanma Önleyici Hasır Eskrim
| Malzeme: | Q 235 düşük karbonlu soğuk çekilmiş çelik tel, soğuk çekilmiş düşük karbonlu çelik tel, düşük karbon |
|---|---|
| Tel Çapı: | 4.0-6.0mm |
| ızgara boyutu: | 50mm x180mm,60mmx200mm |
Modifiye Paslanmaz Çelik Izgara Mesh , Kıvrımlı Dokuma Hasır 3m Yeniden Çizim
| Malzeme: | Soğuk galvanizli tel çekme, sıcak galvanizli tel çekme |
|---|---|
| dokuma yöntemi: | Şekillendirmeden önce ön bükme |
| Genişlik: | 1-3m |
Elektro 4x4 Galvanizli Kare Hasır Eskrim Paslanmaz Çelik Havalandırma
| Malzeme: | Galvanizli demir tel, çekme teli, paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Tip: | Kaynaklı Hasır, Örgü Hasır |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Elektro Galvanizli |
RAL Renkleri Genişletilmiş Çelik Levha Hasır 50 * 100mm Püskürtme Betonu Destekleyen Temel Çukuru İçin
| Malzeme: | Düşük karbonlu çelik levha, paslanmaz çelik levha, alüminyum levha |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3-8 mm |
| Kısa ağ yolu: | 2-50mm |
30m By 1.5m 8x8 Kare Galvanizli Hasır Yetiştiriciliği Kaynaklı Sıcak Daldırma Eskrim
| Malzeme: | Galvanizli demir tel, çekme teli, paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Tip: | Kaynaklı Hasır, Örgü Hasır |
| Yüzey İşlem: | Sıcak Daldırma Galvanizli, Elektro Galvanizli |

