Tüm ürünler
-
Taş Kafes Hasır
-
Gabion Hasır
-
Genişletilmiş Hasır
-
Kaynaklı Çelik Hasır
-
PVC Kaplı Kaynaklı Hasır
-
Dikenli tel çit
-
Elmas Zincir Bağlantı Çiti
-
Galvanizli Kare Hasır
-
Pencere Ekran Hasır
-
Galvanizli Demir Tel
-
PVC Kaplı Demir Tel
-
Kıvrımlı Hasır
-
Siyah tavlı tel
-
Altıgen Tel Örgü
-
Gabion Örgü Makinesi
-
Euro Kaynaklı Çit
-
Eric HerrmannÇok hoş bir işbirliği, teslimat çok zamanında, malların kalitesi de çok iyi, şirket çok saygın ve gelecekteki işbirliğini dört gözle bekliyorum -
Henri WilsonBana çok hoş bir satın alma deneyimi yaşattığı için Tallin'e çok minnettarım. Hizmetleri ve malları beni çok tatmin ediyor. Bu, karşılaştığım en tatmin edici tedarikçi ve işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyorum.
İlgili kişi :
Jane
Telefon numarası :
17798132594 /15703188882
anahtar kelimeler [ stone cage wire mesh ] eşleşme 68 Ürünler.
6X2X0.17m Sıcak Daldırma Galvanizli Hasır Gabion Çelik Gabion Kafesleri
| Malzeme: | ağır galvaniz kaplı, düşük karbonlu çelik tel |
|---|---|
| ağ deliği: | 60x80mm ,70x90mm , 80x100mm ,100x120mm |
| boyut: | 6x2x0.3m |
Siyah PVC Kaplı Kaynaklı Çelik Hasır Düşük Karbonlu 6mm
| Malzeme: | Düşük Karbonlu Çelik Tel |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2.5-6mm |
| Delik Şekli: | dikdörtgen, kare |
2'' PVC Kaplı Kümes Ağları 15M sıcak daldırma galvanizli altıgen hasır
| Malzeme: | Galvanizli demir, Karbon çelik tel, PVC Kaplı Tel |
|---|---|
| Özellik:: | İyi korozyon direnci |
| diyafram: | 1/2'' ,3/4'' ,1'' ,1.5'' ,2'' |
Bahçe 1/2 '' Altıgen Tel Örgü 12M galvanizli tavuk tel örgü
| Malzeme: | Galvanizli demir, Karbon çelik tel, PVC Kaplı Tel |
|---|---|
| Özellik:: | İyi korozyon direnci |
| diyafram: | 1/2'' ,3/4'' ,1'' ,1.5'' ,2'' |
4*1*1m Zn Alüminyum Altıgen Gabion Hasır Galfan Galvanizli Örgü Duvar İnşaatı
| Delik Şekli: | altıgen |
|---|---|
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
| diyafram: | 4.6×8cm ,8×10cm,10×12cm ,12×15cm |
Altıgen Şekil Gabion Hasır Sepetler 6 * 8 Cm İstinat Duvarı Nehir Eğim Koruması
| delik şekli: | altıgen |
|---|---|
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
| diyafram: | 4.6×8cm ,8×10cm,10×12cm ,12×15cm |
Tırtıllı Paslanmaz Çelik Hasır Barbekü Intercrimp Hasır 22mm
| Malzeme: | Demir tel, orta ve düşük karbonlu çelik tel, yüksek karbonlu çelik tel (65 manganez bakır tel), pasl |
|---|---|
| Tel Çapı: | 4-22mm |
| diyafram: | 1cm-20cm |
Galfan Kaplı Gabion Hasır, 70x90mm Gabion Taş Hasır
| Malzeme: | ağır galvaniz kaplı, düşük karbonlu çelik tel |
|---|---|
| ağ deliği: | 60x80mm ,70x90mm , 80x100mm ,100x120mm |
| boyut: | 6x2x0.3m |
BWG14 Çinko Galvanizli Çelik Tel Q195 Dokuma Gabion Mesh için Paslanmaz Çelik Kafes Teli
| Malzeme: | Düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| boyut: | BWG8-BWG14 |
| Çinko kaplamalı: | 100g/m2-500/m2 |
3*1*1m Taş Gabion Sepet Sıcak Daldırma Galvanizli Pvc Kaplı Kafes Eğim Koruması
| Delik Şekli: | altıgen |
|---|---|
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
| diyafram: | 4.6×8cm ,8×10cm,10×12cm ,12×15cm |

