Tüm ürünler
-
Taş Kafes Hasır
-
Gabion Hasır
-
Genişletilmiş Hasır
-
Kaynaklı Çelik Hasır
-
PVC Kaplı Kaynaklı Hasır
-
Dikenli tel çit
-
Elmas Zincir Bağlantı Çiti
-
Galvanizli Kare Hasır
-
Pencere Ekran Hasır
-
Galvanizli Demir Tel
-
PVC Kaplı Demir Tel
-
Kıvrımlı Hasır
-
Siyah tavlı tel
-
Altıgen Tel Örgü
-
Gabion Örgü Makinesi
-
Euro Kaynaklı Çit
-
Eric HerrmannÇok hoş bir işbirliği, teslimat çok zamanında, malların kalitesi de çok iyi, şirket çok saygın ve gelecekteki işbirliğini dört gözle bekliyorum -
Henri WilsonBana çok hoş bir satın alma deneyimi yaşattığı için Tallin'e çok minnettarım. Hizmetleri ve malları beni çok tatmin ediyor. Bu, karşılaştığım en tatmin edici tedarikçi ve işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyorum.
İlgili kişi :
Jane
Telefon numarası :
17798132594 /15703188882
anahtar kelimeler [ stone cage wire mesh ] eşleşme 68 Ürünler.
60*80cm 4*1*1m Altıgen Gabion Taşlı Sepet
| Delik Şekli: | altıgen |
|---|---|
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
| diyafram: | 4.6×8cm ,8×10cm,10×12cm ,12×15cm |
Silindirik Gabion Kaya Duvar Kafesleri Ağır Galvanizli Gabion Sepetleri 1mx1mx1m
| Malzeme: | ağır galvaniz kaplı, düşük karbonlu çelik tel |
|---|---|
| ağ deliği: | 60x80mm ,70x90mm , 80x100mm ,100x120mm |
| boyut: | 6x2x0.3m |
Toprak veya Su Yapısını Tutan PE Kaplı Plastik Gabion Mesh
| Delik Şekli: | altıgen |
|---|---|
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
| diyafram: | 4.6×8cm ,8×10cm,10×12cm ,12×15cm |
Makine Dokuma Çift Bükümlü Altıgen Sek Gabion File 3x1x1m
| Delik Şekli: | altıgen |
|---|---|
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
| diyafram: | 4.6×8cm ,8×10cm,10×12cm ,12×15cm |
275g Yuvarlak Gabion Sepetler Çinko Kaplı Gabion Kutu 100x120mm
| Malzeme: | ağır galvanizli, sıcak daldırma galvanizli tel, pvc kaplı tel, Galvanizli Alüminyum Tel |
|---|---|
| diyafram: | 80*100mm ,100*120mm ,60*80mm |
| Ürün adı: | Gabion Sepet, Taş Kafes Hasır, Gabion Kutusu, Altıgen Hasır |
Korozyona Dirençli Katı Yeşil Shore Gabion Ped 60x80mm
| İsim: | Çift Bükümlü Dokuma Gabion Duvarlar |
|---|---|
| Delik Şekli: | altıgen |
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
9 Ayar Paslanmaz Çelik Zincir Bağlantı Çiti 50x50mm
| Malzeme: | Paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Özellikler: | 1×2m,1.2×2.4m,1.2×3m, 1.25×6m |
| diyafram: | 50x50Mm |
Galvanizli Kurşun Kaya Düşmesi Koruma Ağı Gabion Netleştirme 500Mpa
| Malzeme: | Galvanizli çelik tel, çinko -%5 alüminyum karışık nadir toprak alaşımlı çelik tel, galvanizli hat pl |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2.0-4.0mm |
| Gerilme direnci: | 350-500Mpa |

