Tüm ürünler
-
Taş Kafes Hasır
-
Gabion Hasır
-
Genişletilmiş Hasır
-
Kaynaklı Çelik Hasır
-
PVC Kaplı Kaynaklı Hasır
-
Dikenli tel çit
-
Elmas Zincir Bağlantı Çiti
-
Galvanizli Kare Hasır
-
Pencere Ekran Hasır
-
Galvanizli Demir Tel
-
PVC Kaplı Demir Tel
-
Kıvrımlı Hasır
-
Siyah tavlı tel
-
Altıgen Tel Örgü
-
Gabion Örgü Makinesi
-
Euro Kaynaklı Çit
-
Eric HerrmannÇok hoş bir işbirliği, teslimat çok zamanında, malların kalitesi de çok iyi, şirket çok saygın ve gelecekteki işbirliğini dört gözle bekliyorum -
Henri WilsonBana çok hoş bir satın alma deneyimi yaşattığı için Tallin'e çok minnettarım. Hizmetleri ve malları beni çok tatmin ediyor. Bu, karşılaştığım en tatmin edici tedarikçi ve işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyorum.
İlgili kişi :
Jane
Telefon numarası :
17798132594 /15703188882
anahtar kelimeler [ gabion wire mesh ] eşleşme 109 Ürünler.
Çift Bükümlü Dolum Gabion Sepetleri Kaplama Peyzaj Filesi
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
|---|---|
| diyafram: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Tel Ölçüsü (mm): | 2-4 mm |
Korozyona Dirençli Katı Yeşil Shore Gabion Ped 60x80mm
| İsim: | Çift Bükümlü Dokuma Gabion Duvarlar |
|---|---|
| Delik Şekli: | altıgen |
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
Bahçe için 0.5-50kg Bobin Ağırlığı Plastik Kaplı Demir Tel
| HS: | 7217900000 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Kaplanmış |
| İşlev: | Bağlama Teli |
Plastik Kaplı Demir Yeşil Bağlama Teli 3.2mm
| Yüzey işleme: | Kaplanmış |
|---|---|
| HS: | 7217900000 |
| İşlev: | Bağlama Teli |
Bağlama için Yeşil Kesim 1.6mm Pvc Kaplı Demir Tel
| Yüzey işleme: | Kaplanmış |
|---|---|
| İşlev: | Bağlama Teli |
| Tel ölçer: | 0.45-5mm |
Çekme Kesme Korozyona Dirençli Alaşım Altıgen Örgü Cep Koruması
| İsim: | Çift Bükümlü Dokuma Gabion Duvarlar |
|---|---|
| Delik Şekli: | altıgen |
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
Beş Bükülmüş Kaya Sepeti İstinat Duvarı Petek Kaya Dolgulu Gabionlar
| Malzeme: | Sıcak daldırma galvanizli çelik tel (veya homojen kaplanmış reçine film) |
|---|---|
| İşlem: | Beş bükülmüş, petek şekilli ekolojik ızgara ağına özel mekanik dokuma |
| diyafram: | 80*100mm,100*120mm |
Bağlayıcı Plastik PVC Kaplı Çelik Tel 0.9mm BWG20-7
| Malzeme: | PVC Kaplı Tel |
|---|---|
| Tel Çapı: | 0.9mm-5.0mm |
| Bobin Ağırlığı: | büyük bobin veya küçük bobin |
80x100mm Gabion Örgü Dokuma Makinesi / Galvanizli Gabion Kutu Yapma Makinesi
| boyut: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
|---|---|
| Dokuma Malzemesi: | Galvanizli Tel / PVC Kaplı Tel / Galvanizli Alüminyum Tel |
| dokuma genişliği: | 2.3M-4.3M |
60x80mm Altıgen Gabion Mesh / Dokuma Gabion Sepetler 2x1x1m
| Malzeme: | Galvanizli veya PVC Kaplı |
|---|---|
| diyafram: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
| Boyut: | 2x1x0.5m ,2x1x1m ,6x2x0.3m vb |

