Tüm ürünler
-
Taş Kafes Hasır
-
Gabion Hasır
-
Genişletilmiş Hasır
-
Kaynaklı Çelik Hasır
-
PVC Kaplı Kaynaklı Hasır
-
Dikenli tel çit
-
Elmas Zincir Bağlantı Çiti
-
Galvanizli Kare Hasır
-
Pencere Ekran Hasır
-
Galvanizli Demir Tel
-
PVC Kaplı Demir Tel
-
Kıvrımlı Hasır
-
Siyah tavlı tel
-
Altıgen Tel Örgü
-
Gabion Örgü Makinesi
-
Euro Kaynaklı Çit
-
Eric HerrmannÇok hoş bir işbirliği, teslimat çok zamanında, malların kalitesi de çok iyi, şirket çok saygın ve gelecekteki işbirliğini dört gözle bekliyorum -
Henri WilsonBana çok hoş bir satın alma deneyimi yaşattığı için Tallin'e çok minnettarım. Hizmetleri ve malları beni çok tatmin ediyor. Bu, karşılaştığım en tatmin edici tedarikçi ve işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyorum.
İlgili kişi :
Jane
Telefon numarası :
17798132594 /15703188882
anahtar kelimeler [ gabion wire mesh ] eşleşme 109 Ürünler.
100x120mm Altıgen Tel Örgü Makinası / Galvanizli Gabion Makinası
| boyut: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
|---|---|
| Dokuma Malzemesi: | Galvanizli Tel / PVC Kaplı Tel / Galvanizli Alüminyum Tel |
| Ambalaj bilgileri: | paketsiz |
Dayanıklılık Hidrolik Gabion Net Yüksek Mukavemetli Darbe Dayanımı
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
|---|---|
| diyafram: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Tel Ölçüsü (mm): | 2-4 mm |
60*80mm Gabion Taş Kafes Polietilen Kaplama İstinat Duvarı Eğim Koruması
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
|---|---|
| diyafram: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Tel Ölçüsü (mm): | 2-4 mm |
60*80cm 4*1*1m Altıgen Gabion Taşlı Sepet
| Delik Şekli: | altıgen |
|---|---|
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
| diyafram: | 4.6×8cm ,8×10cm,10×12cm ,12×15cm |
Makine Dokuma Çift Bükümlü Altıgen Sek Gabion File 3x1x1m
| Delik Şekli: | altıgen |
|---|---|
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
| diyafram: | 4.6×8cm ,8×10cm,10×12cm ,12×15cm |
Eğim Koruması için Galvanizli Taş İstinat Duvarı Kafesleri 60x80mm Kaya Gabion Sepetleri
| Malzeme: | ağır galvanizli, sıcak daldırma galvanizli tel, pvc kaplı tel, Galvanizli Alüminyum Tel |
|---|---|
| diyafram: | 80*100mm ,100*120mm ,60*80mm |
| Ürün adı: | Gabion Sepet, Taş Kafes Hasır, Gabion Kutusu, Altıgen Hasır |
Süpermarket için 0.25lb Küçük Sarma Makinesi Pvc Kaplı Demir Tel Bobin
| Yüzey işleme: | Kaplanmış |
|---|---|
| HS: | 7217900000 |
| Tip: | Döngü Kravat Teli |
Erozyon Önleyici Esnek Ekolojik Gabion Hasır İstinat Duvarı 80x100mm
| İsim: | Çift Bükümlü Dokuma Gabion Duvarlar |
|---|---|
| Delik Şekli: | altıgen |
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
1.5mm ila 3.5mm Bağlama Pvc Kaplı Demir Tel Dayanıklı
| Yüzey işleme: | Kaplanmış |
|---|---|
| kullanım: | İnşaat Malzemeleri/ev/fabrika |
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Kaynak, Delme, Rulo Açma, Kesme |
Altıgen Delikli Heyelanlar ve Enkaz Akış Kontrolü Gabion Mesh
| İsim: | Çift Bükümlü Dokuma Gabion Duvarlar |
|---|---|
| Delik Şekli: | altıgen |
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |

