Tüm ürünler
-
Taş Kafes Hasır
-
Gabion Hasır
-
Genişletilmiş Hasır
-
Kaynaklı Çelik Hasır
-
PVC Kaplı Kaynaklı Hasır
-
Dikenli tel çit
-
Elmas Zincir Bağlantı Çiti
-
Galvanizli Kare Hasır
-
Pencere Ekran Hasır
-
Galvanizli Demir Tel
-
PVC Kaplı Demir Tel
-
Kıvrımlı Hasır
-
Siyah tavlı tel
-
Altıgen Tel Örgü
-
Gabion Örgü Makinesi
-
Euro Kaynaklı Çit
-
Eric HerrmannÇok hoş bir işbirliği, teslimat çok zamanında, malların kalitesi de çok iyi, şirket çok saygın ve gelecekteki işbirliğini dört gözle bekliyorum -
Henri WilsonBana çok hoş bir satın alma deneyimi yaşattığı için Tallin'e çok minnettarım. Hizmetleri ve malları beni çok tatmin ediyor. Bu, karşılaştığım en tatmin edici tedarikçi ve işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyorum.
İlgili kişi :
Jane
Telefon numarası :
17798132594 /15703188882
anahtar kelimeler [ gabion wire mesh ] eşleşme 109 Ürünler.
PET Taş Kafes Hasır Net 100x120mm Gabion Taş Çit
| Malzeme: | Düşük Karbonlu Demir Tel |
|---|---|
| diyafram: | 60x80mm、80x100mm、100x120mm、120x150mm |
| Tel Çapı: | 1.8-4.0mm |
Polyester Ayırma Taş Kafes Hasır 80x100mm Gabion Duvar Mesh
| Malzeme: | Düşük Karbonlu Demir Tel |
|---|---|
| diyafram: | 60x80mm、80x100mm、100x120mm、120x150mm |
| Tel Çapı: | 1.8-4.0mm |
130x150mm Taş Kafes Hasır PVC Beş Ekolojik Gabion Duvar Kafesi
| Malzeme: | Düşük Karbonlu Çelik Tel |
|---|---|
| diyafram: | 80x100mm,100x120mm,130x150mm |
| boyut: | 2(3-6)*1*1(0.5) |
Polipropilen Taş Kafes Hasır Mike Toprak Mat Gabion Sepetleri 2mx1mx1m
| Malzeme: | polipropilen |
|---|---|
| boyut: | 2×30m,2×50m |
| Tel Çapı: | 2.0-3.0mm |
100x120mm Kaya Düşmesi Netleştirme 4.0mm Gabion Sepet Mesh
| Malzeme: | Galvanizli veya PVC Kaplı |
|---|---|
| diyafram: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
| Uzunluk: | 20-100m |
Çift Diyaframlı Taş Kafes Hasır Reno Yatak Gabion Sepetleri İstinat Duvarı
| Malzeme: | Yüksek çinko korozyona dayanıklı düşük karbonlu çelik tel |
|---|---|
| Uzunluk: | 3m,4m,5m,6m |
| Genişlik: | 1m,2m,3m |
İnşaat Hasır için 12 16 18 20 Ölçer Pvc Demir Tel Yeşil
| Yüzey işleme: | Kaplanmış |
|---|---|
| HS: | 7217900000 |
| İşlev: | tel örgü yapımında |
1/4 İnç Pvc Altıgen Örgü Ovma Önleyici Eğim Kaplama Reynolds
| Malzeme: | Galvanizli demir, Karbon çelik tel, PVC Kaplı Tel |
|---|---|
| Özellik: | İyi korozyon direnci |
| Başvuru: | Kimyasal, üreme |
Darbe Dayanımı ve Geçirgenlik Kontrolü Yamaç İstinat Duvarı 80x100mm
| Delik Şekli: | altıgen |
|---|---|
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
| diyafram: | 4.6×8cm ,8×10cm,10×12cm ,12×15cm |
Hendek Koruması için 80x100mm Yüksek Sıcak Daldırma Galvanizli Gabion Net
| Delik Şekli: | altıgen |
|---|---|
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
| diyafram: | 4.6×8cm ,8×10cm,10×12cm ,12×15cm |

