Tüm ürünler
-
Taş Kafes Hasır
-
Gabion Hasır
-
Genişletilmiş Hasır
-
Kaynaklı Çelik Hasır
-
PVC Kaplı Kaynaklı Hasır
-
Dikenli tel çit
-
Elmas Zincir Bağlantı Çiti
-
Galvanizli Kare Hasır
-
Pencere Ekran Hasır
-
Galvanizli Demir Tel
-
PVC Kaplı Demir Tel
-
Kıvrımlı Hasır
-
Siyah tavlı tel
-
Altıgen Tel Örgü
-
Gabion Örgü Makinesi
-
Euro Kaynaklı Çit
-
Eric HerrmannÇok hoş bir işbirliği, teslimat çok zamanında, malların kalitesi de çok iyi, şirket çok saygın ve gelecekteki işbirliğini dört gözle bekliyorum -
Henri WilsonBana çok hoş bir satın alma deneyimi yaşattığı için Tallin'e çok minnettarım. Hizmetleri ve malları beni çok tatmin ediyor. Bu, karşılaştığım en tatmin edici tedarikçi ve işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyorum.
İlgili kişi :
Jane
Telefon numarası :
17798132594 /15703188882
anahtar kelimeler [ gabion wire mesh ] eşleşme 109 Ürünler.
10M tavuk kafesi tel örgü 4feet gabion altıgen tel örgü
| Malzeme: | Galvanizli demir, Karbon çelik tel, PVC Kaplı Tel |
|---|---|
| Özellik:: | İyi korozyon direnci |
| diyafram: | 1/2'' ,3/4'' ,1'' ,1.5'' ,2'' |
2'' PVC Kaplı Kümes Ağları 15M sıcak daldırma galvanizli altıgen hasır
| Malzeme: | Galvanizli demir, Karbon çelik tel, PVC Kaplı Tel |
|---|---|
| Özellik:: | İyi korozyon direnci |
| diyafram: | 1/2'' ,3/4'' ,1'' ,1.5'' ,2'' |
60x80mm Taş Kafes Hasır PET Polyester Eğim Koruma Gabion Duvar Sepetleri
| Malzeme: | Düşük Karbonlu Demir Tel |
|---|---|
| diyafram: | 60x80mm、80x100mm、100x120mm、120x150mm |
| Tel Çapı: | 1.8-4.0mm |
Siyah PVC Kaplı Kaynaklı Çelik Hasır Düşük Karbonlu 6mm
| Malzeme: | Düşük Karbonlu Çelik Tel |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2.5-6mm |
| Delik Şekli: | dikdörtgen, kare |
2 X 4 Galvanizli İnşaat Hasır Dış Duvar Yalıtım Kaynak Ağı 12.7 * 12.7mm
| Malzeme: | Düşük Karbonlu Çelik Tel, Galvanizli Tel |
|---|---|
| diyafram: | 12.7*12.7mm |
| Tel Çapı: | 0.4-0.9mm |
Galfan Galvanizli Dokuma Hasır Zn95% Al 5% Altıgen Gabion Kutusu
| Malzeme: | ağır galvaniz kaplı, düşük karbonlu çelik tel |
|---|---|
| ağ deliği: | 60x80mm ,70x90mm , 80x100mm ,100x120mm |
| boyut: | 6x2x0.3m |
1.6mm Gabion Hasır Makinesi, Altıgen Hasır Makinesi Paketleme
| Boyut: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
|---|---|
| Dokuma Malzemesi: | Galvanizli Tel / PVC Kaplı Tel / Galvanizli Alüminyum Tel |
| dokuma genişliği: | 2.3M-4.3M |
80x100mm Taş Kafes Hasır Antikorozif 4mm Gabion Sepetler
| Malzeme: | Kaplamalı antikorozif düşük karbonlu çelik tel |
|---|---|
| diyafram: | 80*100mm,100*120mm |
| Başvuru: | Acil durum veya nehir iyileştirme çalışmaları |
Plastik Kaplı Taş Kafes Hasır / 4.0mm Gabion Kaynaklı Hasır
| Malzeme: | Düşük karbonlu çelik tel, galvanizli çelik tel, PVC koruyucu tabaka |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2.0-4.0mm |
| Yüzey İşlem: | Plastik kaplı |
Eğim Takviyeli Taş Kafes Hasır / Sıcak Daldırma Metal Kafes İstinat Duvarı
| Malzeme: | ağır galvanizli, sıcak daldırma galvanizli tel, pvc kaplı tel, Galvanizli Alüminyum Tel |
|---|---|
| Özellikler: | L*2*1*1,L*2*1*0.8 |
| Ürün adı: | Güçlendirilmiş gabion istinat duvarı |

