Tüm ürünler
-
Taş Kafes Hasır
-
Gabion Hasır
-
Genişletilmiş Hasır
-
Kaynaklı Çelik Hasır
-
PVC Kaplı Kaynaklı Hasır
-
Dikenli tel çit
-
Elmas Zincir Bağlantı Çiti
-
Galvanizli Kare Hasır
-
Pencere Ekran Hasır
-
Galvanizli Demir Tel
-
PVC Kaplı Demir Tel
-
Kıvrımlı Hasır
-
Siyah tavlı tel
-
Altıgen Tel Örgü
-
Gabion Örgü Makinesi
-
Euro Kaynaklı Çit
-
Eric HerrmannÇok hoş bir işbirliği, teslimat çok zamanında, malların kalitesi de çok iyi, şirket çok saygın ve gelecekteki işbirliğini dört gözle bekliyorum -
Henri WilsonBana çok hoş bir satın alma deneyimi yaşattığı için Tallin'e çok minnettarım. Hizmetleri ve malları beni çok tatmin ediyor. Bu, karşılaştığım en tatmin edici tedarikçi ve işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyorum.
İlgili kişi :
Jane
Telefon numarası :
17798132594 /15703188882
anahtar kelimeler [ gabion wire mesh ] eşleşme 109 Ürünler.
60x80mm 80x100mm 100x120mm Gabion Örgü Dokuma Makinası
| Boy: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
|---|---|
| Dokuma Malzemesi: | Galvanizli Tel / PVC Kaplı Tel / Galvanizli Alüminyum Tel |
| Genişlik: | 2.3M-4.3M |
Double Twist 80x100mm Altıgen Gabion Mesh 2x1x1m
| Malzeme: | Galvanizli veya PVC Kaplı |
|---|---|
| diyafram: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
| Boyut: | 2x1x0.5m ,2x1x1m ,6x2x0.3m vb |
60x80mm Gabion Mesh Makinesi Kenar Sarma Gabion Üretim Hattı
| boyut: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
|---|---|
| Dokuma Malzemesi: | Galvanizli Tel / PVC Kaplı Tel / Galvanizli Alüminyum Tel |
| Mesh Genişliğini Sarma: | 1M-4M |
Galvanizli Kurşun Kaya Düşmesi Koruma Ağı Gabion Netleştirme 500Mpa
| Malzeme: | Galvanizli çelik tel, çinko -%5 alüminyum karışık nadir toprak alaşımlı çelik tel, galvanizli hat pl |
|---|---|
| Tel Çapı: | 2.0-4.0mm |
| Gerilme direnci: | 350-500Mpa |
BWG14 Çinko Galvanizli Çelik Tel Q195 Dokuma Gabion Mesh için Paslanmaz Çelik Kafes Teli
| Malzeme: | Düşük karbonlu çelik |
|---|---|
| boyut: | BWG8-BWG14 |
| Çinko kaplamalı: | 100g/m2-500/m2 |
50x70mm Ağır Galvanizli Gabion Kutuları / Altıgen PVC Kaplı Gabion Kutusu
| Malzeme: | Ağır Galvanizli Demir Tel, PVC Kaplı demir Tel |
|---|---|
| Kafes Açma: | 50x70mm ,60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
| Başvuru: | Sope Koruması, Gabion Kutusu, Gabion Yatak |
Galfan Hazır Gabion Sepetleri Reno Yatak Gabion 60mm X 80mm
| Ambalaj bilgileri: | 150 ADET/PAKET, 20 PAKET/40'HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
3.5mm Kaynaklı Taş Kafes Ağı, Elektrik Kaynaklı Metal Mesh 50x50mm
| Malzeme: | Düşük Karbonlu Çelik Tel |
|---|---|
| diyafram: | 50x50mm 50x75mm50x100mm75x75mm 75x100mm100x100mm |
| Tel Çapı: | 2.4-3.5mm |
Düşük Esneklik İyi Dolgu Taş Kafes Net 80x100mm
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
|---|---|
| diyafram: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Tel Ölçüsü (mm): | 2-4 mm |

