Tüm ürünler
-
Taş Kafes Hasır
-
Gabion Hasır
-
Genişletilmiş Hasır
-
Kaynaklı Çelik Hasır
-
PVC Kaplı Kaynaklı Hasır
-
Dikenli tel çit
-
Elmas Zincir Bağlantı Çiti
-
Galvanizli Kare Hasır
-
Pencere Ekran Hasır
-
Galvanizli Demir Tel
-
PVC Kaplı Demir Tel
-
Kıvrımlı Hasır
-
Siyah tavlı tel
-
Altıgen Tel Örgü
-
Gabion Örgü Makinesi
-
Euro Kaynaklı Çit
-
Eric HerrmannÇok hoş bir işbirliği, teslimat çok zamanında, malların kalitesi de çok iyi, şirket çok saygın ve gelecekteki işbirliğini dört gözle bekliyorum -
Henri WilsonBana çok hoş bir satın alma deneyimi yaşattığı için Tallin'e çok minnettarım. Hizmetleri ve malları beni çok tatmin ediyor. Bu, karşılaştığım en tatmin edici tedarikçi ve işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyorum.
İlgili kişi :
Jane
Telefon numarası :
17798132594 /15703188882
anahtar kelimeler [ gabion wire mesh ] eşleşme 109 Ürünler.
Gri Gabion Hasır PVC Kaplı Gabion Duvar Çiti 100*120mm
| Malzeme: | ağır galvanizli, sıcak daldırma galvanizli tel, pvc kaplı tel, Galvanizli Alüminyum Tel |
|---|---|
| diyafram: | 80*100mm ,100*120mm ,60*80mm |
| Ürün adı: | Gabion Sepet, Taş Kafes Hasır, Gabion Kutusu, Altıgen Hasır |
Kawat Gabion Hasır Çift Bükümlü Altıgen Eğim Koruması
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik, pvc kaplı tel |
|---|---|
| Boyut: | 2x1mx0.5m/ 2x1x1m /3x1x1m |
| Kafes Açma: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
Korozyon Önleyici Yeşil Gabion Hasır Revetment Nehri Dikilebilir
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
|---|---|
| diyafram: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Tel Ölçüsü (mm): | 2-4 mm |
Nehir Duvarı Koruması için 2x1x0.5m Gabion Hasır Galfan Gabion Sepet 100x120mm
| Malzeme: | ağır galvanizli çelik tel, pvc kaplı çelik tel, pvc kaplı tel gri rengi, galfan çelik tel, düşük kar |
|---|---|
| diyafram: | 80*100mm ,100*120mm ,60*80mm |
| Tel ölçer: | 2,7/3,4 mm ,2,7/3,2 mm ,3,0/4,0 mm |
Eğim Koruması için 80x100mm Gabion Hasır / PVC Kaplı Dolgulu Gabion Sepetleri
| Malzeme: | ağır galvanizli, sıcak daldırma galvanizli tel, pvc kaplı tel, Galvanizli Alüminyum Tel |
|---|---|
| diyafram: | 80*100mm ,100*120mm ,60*80mm |
| Ürün adı: | Gabion Sepet, Taş Kafes Hasır, Gabion Kutusu, Altıgen Hasır |
Eğim Koruması için 100x120mm Gabion Hasır / Pvc Kaplı Dolgulu Gabion Sepetleri
| Malzeme: | ağır galvanizli, sıcak daldırma galvanizli tel, pvc kaplı tel, Galvanizli Alüminyum Tel |
|---|---|
| diyafram: | 80*100mm ,100*120mm ,60*80mm |
| Ürün adı: | Gabion Sepet, Taş Kafes Hasır, Gabion Kutusu, Altıgen Hasır |
Ağır Galvanizli Gabion Hasır Çift Bükülmüş Dokuma Duvarlar Taşkın Kontrolü İçin 6 × 8cm
| İsim: | Çift Bükümlü Dokuma Gabion Duvarlar |
|---|---|
| Delik Şekli: | altıgen |
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
Galvanizli Gabion Hasır Korozyon Direnci Silindirik Gabion Sepet Taş Çanta
| Malzeme: | ağır galvaniz kaplı, düşük karbonlu çelik tel |
|---|---|
| ağ deliği: | 60x80mm ,70x90mm , 80x100mm ,100x120mm |
| boyut: | 6x2x0.3m |
Reno Yatak Gabion Hasır 6x2M Galfan Gabion Sepetler
| Malzeme: | ağır galvaniz kaplı, düşük karbonlu çelik tel |
|---|---|
| ağ deliği: | 60x80mm ,70x90mm , 80x100mm ,100x120mm |
| boyut: | 6x2x0.3m |
Altıgen Şekil Gabion Hasır Sepetler 6 * 8 Cm İstinat Duvarı Nehir Eğim Koruması
| delik şekli: | altıgen |
|---|---|
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
| diyafram: | 4.6×8cm ,8×10cm,10×12cm ,12×15cm |

