Tüm ürünler
-
Taş Kafes Hasır
-
Gabion Hasır
-
Genişletilmiş Hasır
-
Kaynaklı Çelik Hasır
-
PVC Kaplı Kaynaklı Hasır
-
Dikenli tel çit
-
Elmas Zincir Bağlantı Çiti
-
Galvanizli Kare Hasır
-
Pencere Ekran Hasır
-
Galvanizli Demir Tel
-
PVC Kaplı Demir Tel
-
Kıvrımlı Hasır
-
Siyah tavlı tel
-
Altıgen Tel Örgü
-
Gabion Örgü Makinesi
-
Euro Kaynaklı Çit
-
Eric HerrmannÇok hoş bir işbirliği, teslimat çok zamanında, malların kalitesi de çok iyi, şirket çok saygın ve gelecekteki işbirliğini dört gözle bekliyorum -
Henri WilsonBana çok hoş bir satın alma deneyimi yaşattığı için Tallin'e çok minnettarım. Hizmetleri ve malları beni çok tatmin ediyor. Bu, karşılaştığım en tatmin edici tedarikçi ve işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyorum.
İlgili kişi :
Jane
Telefon numarası :
17798132594 /15703188882
anahtar kelimeler [ gabion wire mesh ] eşleşme 109 Ürünler.
Güçlendirilmiş Gabion Hasır Katı Yapı Yüksek Çekme Gabion Sepet Çiti
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik, pvc kaplı tel |
|---|---|
| boyut: | 6x2mx0.3m |
| Kafes Açma: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
3.5mmx80x100mm Gabion Hasır / Galvanizli Gabion Kutusu 2x1x0.5Mx2.7mm
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik, pvc kaplı tel |
|---|---|
| boyut: | 2x1mx0.5m/ 2x1x1m /3x1x1m |
| Kafes Açma: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
Ağır Galvanizli Gabion Hasır KAWAT BRONJONG 2x1x0.5Mx2.7mm 3.4mm
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik, pvc kaplı tel |
|---|---|
| boyut: | 2x1mx0.5m/ 2x1x1m /3x1x1m |
| Kafes Açma: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
4x1x0.5m Altıgen Hasır Gabion Bank Koruma Eğim Koruması Taşkın Kontrolü
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
|---|---|
| diyafram: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Tel Ölçüsü (mm): | 2-4 mm |
PVC Kaplı Gabion Hasır Makinası Altıgen Hasır Makinası 80x100mm
| boyut: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
|---|---|
| Dokuma Malzemesi: | Galvanizli Tel / PVC Kaplı Tel / Galvanizli Alüminyum Tel |
| Ambalaj bilgileri: | paketsiz |
1/2" Altıgen Hasır Galvanadyum Kaplama Esnek Yapı Koruyucu Kafes
| Malzeme: | Galvanizli demir, Karbon çelik tel, PVC Kaplı Tel |
|---|---|
| Özellik: | İyi korozyon direnci |
| Başvuru: | Kimyasal, üreme |
1" Korozyona Dayanıklı Altıgen Hasır Galvanizli Petek Kafes
| Malzeme: | Galvanizli demir, Karbon çelik tel, PVC Kaplı Tel |
|---|---|
| Özellik: | İyi korozyon direnci |
| Başvuru: | Kimyasal, üreme |
4.0mm Mesh Kaya İstinat Duvarı Ağır Galvanizli Gabion Duvar Hasır 80x100mm
| Malzeme: | ağır galvanizli çelik tel, pvc kaplı çelik tel, pvc kaplı tel gri rengi, galfan çelik tel, düşük kar |
|---|---|
| diyafram: | 80*100mm ,100*120mm ,60*80mm |
| Tel ölçer: | 2,7/3,4 mm ,2,7/3,2 mm ,3,0/4,0 mm |
Galfan Sıcak Daldırma Galvaniz Hasır 80x100mm Gabion Tel Örgü
| Malzeme: | ağır galvanizli, sıcak daldırma galvanizli tel, pvc kaplı tel, Galvanizli Alüminyum Tel |
|---|---|
| diyafram: | 80*100mm ,100*120mm ,60*80mm |
| Ürün adı: | Gabion Sepet, Taş Kafes Hasır, Gabion Kutusu, Altıgen Hasır |
Galvanizli Altıgen Tel Örgü 3 feet üreme tavuk kümesi tel örgü
| Malzeme: | Galvanizli demir, Karbon çelik tel, PVC Kaplı Tel |
|---|---|
| Özellik: | İyi korozyon direnci |
| Başvuru: | Kimyasal, üreme |

