Tüm ürünler
-
Taş Kafes Hasır
-
Gabion Hasır
-
Genişletilmiş Hasır
-
Kaynaklı Çelik Hasır
-
PVC Kaplı Kaynaklı Hasır
-
Dikenli tel çit
-
Elmas Zincir Bağlantı Çiti
-
Galvanizli Kare Hasır
-
Pencere Ekran Hasır
-
Galvanizli Demir Tel
-
PVC Kaplı Demir Tel
-
Kıvrımlı Hasır
-
Siyah tavlı tel
-
Altıgen Tel Örgü
-
Gabion Örgü Makinesi
-
Euro Kaynaklı Çit
-
Eric HerrmannÇok hoş bir işbirliği, teslimat çok zamanında, malların kalitesi de çok iyi, şirket çok saygın ve gelecekteki işbirliğini dört gözle bekliyorum -
Henri WilsonBana çok hoş bir satın alma deneyimi yaşattığı için Tallin'e çok minnettarım. Hizmetleri ve malları beni çok tatmin ediyor. Bu, karşılaştığım en tatmin edici tedarikçi ve işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyorum.
İlgili kişi :
Jane
Telefon numarası :
17798132594 /15703188882
anahtar kelimeler [ gabion wire mesh ] eşleşme 109 Ürünler.
2x1x1m Altıgen Gabion Hasır Takviyeli Çift Bükümlü Taşkın Dayanıklı Nehir
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
|---|---|
| diyafram: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Tel Ölçüsü (mm): | 2-4 mm |
Galfan Kaplı Gabion Hasır, 70x90mm Gabion Taş Hasır
| Malzeme: | ağır galvaniz kaplı, düşük karbonlu çelik tel |
|---|---|
| ağ deliği: | 60x80mm ,70x90mm , 80x100mm ,100x120mm |
| boyut: | 6x2x0.3m |
10x12cm Gabion Hasır Eğim Koruma Galvanizli
| Delik Şekli: | altıgen |
|---|---|
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
| diyafram: | 4.6×8cm ,8×10cm,10×12cm ,12×15cm |
2mm Antikorozif Gabion Hasır Dövülebilir Çelik
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
|---|---|
| diyafram: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Tel Ölçüsü (mm): | 2-4 mm |
4*1*1m Zn Alüminyum Altıgen Gabion Hasır Galfan Galvanizli Örgü Duvar İnşaatı
| Delik Şekli: | altıgen |
|---|---|
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
| diyafram: | 4.6×8cm ,8×10cm,10×12cm ,12×15cm |
Taşkın Kontrolü İçin 60*80mm Pvc Kaplı Gabion Hasır 6×2×0.3m
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
|---|---|
| diyafram: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Tel Ölçüsü (mm): | 2-4 mm |
Galvanizli 2.0mm Gabion Hasır Taş Kafesler Korozyona Karşı Koruma 2*1*0.5m
| Delik Şekli: | altıgen |
|---|---|
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
| diyafram: | 4.6×8cm ,8×10cm,10×12cm ,12×15cm |
80x100mm Gabion Hasır Ağır Galvanizli Altıgen Tel Örgü
| Malzeme: | ağır çinko kaplı 290g |
|---|---|
| Kafes Açma: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
| boyut: | 2x1mx0.5m/ 2x1x1m /3x1x1m |
Esnek Gabion Hasır Geotekstil Çantalar İstinat Duvarı Gabion Dayanıklı Kurulumu Kolay
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik, pvc kaplı tel |
|---|---|
| boyut: | 6x2mx0.3m |
| Kafes Açma: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
60x80mm Plastik Kaplı Kaynaklı Hasır / 3.0mm PVC Kaplı Gabion Hasır
| Malzeme: | Plactic Kaplı Demir Tel, Düşük Karbonlu Tel |
|---|---|
| Uygulama: | nehir duvarı |
| diyafram: | 50x70mm ,60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |

