Tüm ürünler
-
Taş Kafes Hasır
-
Gabion Hasır
-
Genişletilmiş Hasır
-
Kaynaklı Çelik Hasır
-
PVC Kaplı Kaynaklı Hasır
-
Dikenli tel çit
-
Elmas Zincir Bağlantı Çiti
-
Galvanizli Kare Hasır
-
Pencere Ekran Hasır
-
Galvanizli Demir Tel
-
PVC Kaplı Demir Tel
-
Kıvrımlı Hasır
-
Siyah tavlı tel
-
Altıgen Tel Örgü
-
Gabion Örgü Makinesi
-
Euro Kaynaklı Çit
-
Eric HerrmannÇok hoş bir işbirliği, teslimat çok zamanında, malların kalitesi de çok iyi, şirket çok saygın ve gelecekteki işbirliğini dört gözle bekliyorum -
Henri WilsonBana çok hoş bir satın alma deneyimi yaşattığı için Tallin'e çok minnettarım. Hizmetleri ve malları beni çok tatmin ediyor. Bu, karşılaştığım en tatmin edici tedarikçi ve işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyorum.
İlgili kişi :
Jane
Telefon numarası :
17798132594 /15703188882
anahtar kelimeler [ gabion wire mesh ] eşleşme 109 Ürünler.
2.0mm 6*8cm Yapısal Hasır Altıgen Tel Örgü Sepet İstinat Duvarı Ağır
| Delik Şekli: | altıgen |
|---|---|
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
| diyafram: | 4.6×8cm ,8×10cm,10×12cm ,12×15cm |
275g Yuvarlak Gabion Sepetler Çinko Kaplı Gabion Kutu 100x120mm
| Malzeme: | ağır galvanizli, sıcak daldırma galvanizli tel, pvc kaplı tel, Galvanizli Alüminyum Tel |
|---|---|
| diyafram: | 80*100mm ,100*120mm ,60*80mm |
| Ürün adı: | Gabion Sepet, Taş Kafes Hasır, Gabion Kutusu, Altıgen Hasır |
Galfan Galvanizli Pvc Kaplı Gabion Hasır Makinası 80x100mm
| Boyut: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
|---|---|
| Dokuma Malzemesi: | Galvanizli Tel / PVC Kaplı Tel / Galvanizli Alüminyum Tel |
| ağ genişliği: | 2300mm-4300mm |
3/4 İnç Altıgen Tel Örgü Kum Kontrolü Nehir İyileştirme Seg Mesh Sepet
| Malzeme: | Galvanizli demir, Karbon çelik tel, PVC Kaplı Tel |
|---|---|
| Özellik: | İyi korozyon direnci |
| Başvuru: | Kimyasal, üreme |
3/4" Altıgen Tel Örgü Korozyon Önleyici Oksidasyon Önleyici Bükülmüş Plastik Üst Kaplama
| Malzeme: | Galvanizli demir, Karbon çelik tel, PVC Kaplı Tel |
|---|---|
| Özellik: | İyi korozyon direnci |
| Başvuru: | Kimyasal, üreme |
1/4 "Galvanizli Altıgen Ağ Ağır Bükümlü Çift İnşaat Dağ Çiti
| Malzeme: | Galvanizli demir, Karbon çelik tel, PVC Kaplı Tel |
|---|---|
| Özellik: | İyi korozyon direnci |
| Başvuru: | Kimyasal, üreme |
Çinko Kaplı Organik Kaplama Takviyeli Gabion Mesh Yüksek Aşınmaya Dayanıklı
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
|---|---|
| diyafram: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
| Tel Ölçüsü (mm): | 2-4 mm |
Toprak veya Su Yapısını Tutan PE Kaplı Plastik Gabion Mesh
| Delik Şekli: | altıgen |
|---|---|
| Malzeme: | düşük karbonlu çelik tel, ağır galvanizli tel, galfan tel, pvc kaplı tel |
| diyafram: | 4.6×8cm ,8×10cm,10×12cm ,12×15cm |
Eğim Koruması için 80X100mm İstinat Duvarı Kafesleri PVC Kaplı Gabion Sepeti
| Malzeme: | ağır galvanizli, sıcak daldırma galvanizli tel, pvc kaplı tel, Galvanizli Alüminyum Tel |
|---|---|
| diyafram: | 80*100mm ,100*120mm ,60*80mm |
| Ürün adı: | Gabion Sepet, Taş Kafes Hasır, Gabion Kutusu, Altıgen Hasır |
Silindirik Gabion Kaya Duvar Kafesleri Ağır Galvanizli Gabion Sepetleri 1mx1mx1m
| Malzeme: | ağır galvaniz kaplı, düşük karbonlu çelik tel |
|---|---|
| ağ deliği: | 60x80mm ,70x90mm , 80x100mm ,100x120mm |
| boyut: | 6x2x0.3m |

